Më mbaj mend (për 1 muaj)

Këngë Për Fëmijë - Slita Dhe Zilet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Shkon kjo slita shkon
me gjithë atë shpejtësi
dhe mbi dëborë ne
na vjen sikur fluturojmë

gjith' gëzim këndojmë ne
dhe zemra na këndon
dhe zilkat lart jehojnë
tringëllimat na shoqërojnë

Zilet tring, zilet tring
zilet tringëllojnë
o sa bukur 'shqasim ne
në një slitë me kal, hej

Zilet tring, zilet tring
zilet tringëllojnë
o sa bukur 'shqasim ne
në një slitë me kal


Këngë Për Fëmijë - Slita Dhe Zilet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Slita Dhe Zilet".
3. Video është e këngës "Slita Dhe Zilet", por nuk këndohet nga Këngë Për Fëmijë.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Këngë Për Fëmijë:


Komente 1