Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kenge Te Shqiperise Se Mesme

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  124
  • Vendlindja:
  •  
Kenge Te Shqiperise Se Mesme është një përmbledhje këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareKenge Tiranase


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Kenge Korçare

Këngë Shkodrane

Këngë Kosovare

Kenge Popullore

Këngë Dasmash

Këngë Për Fëmijë

Tags: Kenge Te Shqiperise Se Mesme, Kenge Popullore


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet