Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Kenna është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Korrik 2020, Kenna publikon videoklipin "Plasja". Teksti i këngës u shkrua nga Kenna. Videoklipi u prodhua nga Fullmoon Production, ndërsa produksioni audio u realizua nga Čekic. Më datë 26 Dhjetor 2020, Kenna publikon videoklipin "Djalli". Teksti i këngës u shkrua nga Kenna. Videoklipi u prodhua nga kompania Fullmoon Production. Më datë 28 Shkurt 2021, Kenna publikon videoklipin "Shota". Teksti i këngës u shkrua nga Kenna. Video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Kenna

Komente 0