Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kenna - Time's Up Bitches Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Married to the money
Sme kerkon divorc
Smuneni me mnal
Sbej shut down ne forc
E zez si panter ai don me mpull me up
Kto tjerat mjaullin uh B they cant stop
Vi ju ** lojen
Edhe ju mylli gojen
Smuni me u shty
Shuniiii ju nxjerr bojen
Dick or no dick im gonna F u
When ill be on top with u suck my dick too?
It burns so bad itt hurts
Yeah u have to call the nursee
This not a easy shit
A i kini ment n kry?
Kryt ju kisha thy
Amo jeni t flliqta
Durt si ndy
If i was a MAN MISHIN KAP PI
amo masi sjam osh tu ju ik zari
Per me shit swag skm nevoji per bugatti
Swagi juj i lir e gjen ke pazariNuk kemi video për këtë këngë.


Kenna
Publikimi: 10/04/2020


Kenna - Time's Up Bitches
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Time's Up Bitches".
3. Video është e këngës "Time's Up Bitches", por nuk këndohet nga Kenna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Kenna:


Komente 0