Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  4
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Kenny është një këngëtar. Krenar Kryeziu, i njohur si Kenny, jeton ne Therandë (Suharekë). Eshte 19 vjet dhe mirret me rap prej vitit 2006....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Banyy Am

Agon Kalludra (Goni)

Loyal Man

Fakti A.K.A Egzostone

Visinjo

Besnik Avdullahu

Ady

Da Freak

Duza

Gold King

Tags: Kenny, Kenny Kryeziu, Krenar Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet