TEKSTESHQIP

Kentina Shehaj
Te Dua
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Te Dua" kënduar nga Kentina Shehaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 26 Korrik 2020, Kentina Shehaj publikon videoklipin "Te Dua".