Kentina Shehaj
Kentina Shehaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Kentina Shehaj është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një shpirt i lirë si i saj, pëlqen të jetë po e njëjta edhe përtej magjisë që ofron skena. Ajo po punon fort për tu rritur edhe më shumë profesionalisht dhe për tu bërë një nga zërat më të dashur për publikun. Dhe gjasat janë që ëndrrat e saj të realizohen shumë shpejt. Në Maj 2015, Kentina Shehaj merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Te Perket". Më datë 26 Shkurt 2016, Kentina Shehaj publikon videoklipin "Parajsa Mekatareve". Muzika dhe ork...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0