Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ketlin Pjalmi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  40
  • Vendlindja:
  • Shkodër 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Ketlin Pjalmi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2011, Ketlin Pjalmi merr pjesë në Gjeniu I Vogel 4. Në Maj 2015, Ketlin Pjalmi merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "E Dashuruar". Në Shtator 2015, Ketlin Pjalmi merr pjesë në Kënga Magjike 2015 me këngën "Zemren Lema Ngat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Orjola Xhemollari

Elia Zaharia

Xhejsi Jorgaqi

Xhoi Bejko

Linda Sadiku

Olta Boka

Adalena Seferi

Vanesa Sono

Sigi Bastri

Babeta Shahini

Tags: Ketlin Pjalmi, Ketlin Pialmi, Kejtlin


Komente mbi këtë artist