Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12
 • Vendlindja:
 • Kukës 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 19 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Demi ♉
BIOGRAFIA: Kevin Çika është një poet. Kevin Çika ka lindur dhe jeton në qytetin e vogël të Kukësit. Ai ka studiuar në shkollen 9 vjeçare "Avni Rustemi" dhe aktualisht studion në shkollën e mesme "Havzi Nela". Pasioni i tij per letersine ka lindur qe ne moshen 10 vjeçare,teksa niste të bënte hartimet e para.Këtë talent ai e ka trashëguar nga mamaja dhe daja i tij.Dhe në vitet që vijuan,pasioni i tij sa vinte e rritej.Letërsia për Kevinin është "ushqim i shpirtit".Duke shkruar,ai arrin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo një thënie »

» Dërgo një poezi »

Autorë Të Ngjashëm:

Ermes Hoxhalli

Kristi Bakiasi

Denis Toçilla

Mateo Yskollari

Natrin Çoçka

Roelio Pane

Serael

Leonard Shala

Bekim Sinanaj

Rinor Murati

Tags: Kevin Çika, Kevin Cika


Komente mbi këtë artist