Kevin Edmond
Kevin Edmond

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • SuediBiografia

BIOGRAFIA: Kevin Edmond është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe R&B. Më datë 29 Dhjetor 2017, Kevin Edmond publikon videoklipin "Chikita". Më datë 24 Gusht 2018, Kevin Edmond publikon videoklipin "Sube". Videoklipi u prodhua nga Pinkmoon Creative, ndërsa produksioni audio u realizua nga Čekic. Më datë 14 Qershor 2019, Kevin Edmond publikon videoklipin "Bjondina". Më datë 4 Tetor 2019, Kevin Edmond publikon videoklipin "Lelo". Më datë 12 Shkurt 2020, Kevin Edmond & Vig Poppa publikojnë videoklipin "Ye Y...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0