Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.2 / Votuan:  119
  • Emri i Vërtetë:
  • Kiad Veseli
  • Mosha:
  • 26 Vjeç
BIOGRAFIA: Kia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i vertet i tij Seid Veseli dhe eshte kantautor i njohur per promovimin e reperve të rinj. Kia filloi me MitroRecords me nje grup te madh e me pastaj erdhi ideja per ndryshim Felon Records Kia&Cufa (Isuf Sejdiu) dhe pas shume e shum evitesh Kia Felon i vetem duke mos e tradhtuar asnjeher Felon-in! Në Maj 2013, Kia merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Kjo Ngjarje". Më datë 3 Tetor 2013, Kia publikon videoklipin "Fellon O Fell". Në vit...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentMshelma Perden (2016)

★★★☆☆

N Kit Far Andrre (2014)

★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

2
2
2
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Mistiku

Ex Wolf

Krijel Flexy

I2rejt

Blake

Bardhi Idrizi

Arbër Kurtaj

Narly

Buta

3 Treshi

Tags: Kia, Kiad Veseli


Komente mbi këtë artist