Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kiameti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6213
 • Emri i Vërtetë:
 • Sander Okseti
 • Vendlindja:
 • Shkoder 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 20 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Kiameti është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Shkollën e mesme e kreu tek "Jordan Misja" Shkodër dhe nofkën "Kiameti" e mori nga shokët e tij që nënkupton "i dhunshëm". Sander Okseti hyri në muzikë kur publikoi këngen "Vrasja", në të cilën shpjegohej realiteti që po ndodh sot nëpër botë. Edhe pse kënga nuk u inqizua në studio dhe kualiteti i saj nuk ishte shumë i mirë, ajo u prit shumë mirë nga ndjeksit e Kiametit ngaqe kishin me shume se nje vit qe po e prisnin. Ai bëri bujë me kënget "B...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Kanali

Youtube

Profili

SoundCloud

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

6
15
13
10
8
13
10
40
16

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Alby

Enemy

Lekssi

Montano

Flory

Ergi Zejnuni

Clevinjo

Mary X

Shonak

Redis

Tags: Kiameti, Sander Okseti


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet