Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Kidda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  369
 • Emri i Vërtetë:
 • Mërgim Kida
 • Vendlindja:
 • Gävle 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Suedi 
 • Mosha:
 • 22 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kidda është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ka lindur në Gavle dhe është rritur në Malmö, talenti i ri i hip hopit quhet Mërgim Kida dhe në muzikë njihet thjesht si Kidda. Në disa intervista ai deklaroi se ai u rrit në një nga lagjet më të varfëra. Për të mos u shqetësuar me kriminalitetin e përditshëm, ai ishte shumë i interesuar në muzikë përveç boksit dhe futbollit. Që atëherë ka publikuar vazhdimisht këngë dhe video. Ai u bë i njohur me bashkëpunimin me S4MM të titulluar “Komedi” me mb...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

7 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (27)

12
17
14
12
10
7
3
8
10
6
3
7
6
4
11
7
8
0
1
4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

DurimKid

Ex Wolf

Tensioni G

Anestezioni

Çartani

Vig Poppa

Dabesst

Gent Fatali

Beni Xhemas

Sacrifice

Tags: Kidda, Kida, Mergim Kida


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet