Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Killua - Demons

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Demons".
3. Video është e këngës "Demons", por nuk këndohet nga Killua.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Killua - Demons  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/06/2017

2017-06-13T18:21:39+00:00You know I got a, skewed perception
Of who's an angel or a demon
Yall shoutin keep em in
While my peoples shoutin 'free him'
Because these niggas don't get
That they were saved by the tech
Oh yeah so show some respect
Before you call them suspects
'cause homicide is justified
And yall be actin so surprised
To see me on them front lines
Because i'm lowkey
It's nothin new to people that know me
I'm an OG
Was on that passive shit
But that's the old me
Now i'm cold as loki when I need to be
Run up in ya f**kin hood like i'm Tobi
Yeah I got a sharingan to see through all you phonnies
You think i'm with the shits?
Step up to my homies
Look:
I'm not a shooter but these niggas don't play around
Unless they do it first don't even move or make a sound
When you hear that cold steel
Better hit the ground
They'll put you down
They all around so duck ya head
Cuz all my friends been demons for a minute now


With the blade
Like I'm Slade
Pull it out f**k up your day
Any time
Any place
Think shit sweet that's not the case
Take the work
Take the car
Leave a note know who we are
Playin bi**hes like guitars
Cut up ops with throwing stars
Got the bottles like a bar
Got that lean on planet mars
Got your bi**h she take it hard
Like a test
Walk with a vest, aye
I'm not the same as the rest, aye
Pussy boy standin correct, aye
I'll read ya mind like a text, aye
I got them hitters on deck, aye
I got the dogs like a vet, aye
Killua cashin them checks, aye
These bi**hes think they the best, aye
Coffie comin for ya neck


Më Shumë Këngë Nga Killua:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet