Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
King-B.One

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5
 • Emri i Vërtetë:
 • Bernard Marjakaj
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Mosha:
 • 25 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: King-B.One është një këngëtar. Shkollen e mesme - Kadri Kusari aj Lindi Ne Vitin 1994 ne gjakove,aj u rrit ne svicer nga se ka filluar lufta ne kosov prej vitit 1998 dhe u rrit dhe mesoj atje,kur ishte kthyher ne kosov aj nuk dinte as me lexu as me shkru as me fol sen hiq qka perket me gjuhen shqipe,por aj menje her ja filloj te mesoj te shkruaj te lexoj e te fol shqip,ky prej vitit 2008 ja filloj repit shqip qeshtu veq per shaka me vellaun e vet luigjin dhe shkruante texte q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Blackhell

Tossi G

Philipsx Tell'em

Mc'boss

Naixx

Nootix

Siller Banioz

The-Big

Fis'ko

P-Don

Tags: King-B.One, King B.One, Bernard Marjakaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet