Më mbaj mend (për 1 muaj)

King-B.One - Po Du Mu Shpreh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Intro: Yeahh (Yeah) kinG-B.One (KinG-B.One) Po Du Mu Shpreh n'Fleht Men Yeah (Yeah) (edhe un kom nevoj mu shfry((kom nevoj mu shpreh)

Vers1
Rimat pi gjuj n'flet se mrena kush spom nin
fjalt se dalin prej shpirtit jo kerkush sti perbin
qysh tu doket vetja me pas thiken nshpin
kur ti perballojsh krejt besom veten mir e ndin

se din qka vjen e se din qka pret
mu kon ti ntrup tem besom se ki leht
e blen e konsumon e nfund e sheht
krejt kto sene per ni nat beni i bon vet

se kom fjalen per smoke se kom fjalen per drog
ekom fjalen per rap se me ni fjal tshtrin per tok
ritem dhe poezi e ka ni kuptim
repi sosht loj jo repi osht tregim

shum shajn neper kong se di turp sju vjen
ma mir fol per jeten tone e un per jeten tem
krejt kto fjal se i thash ekan ni kuptim
lexo prej fillimit nfund e prej fundit n fillim

Reff:2x
Po du mu shpreh n flet prej fletes n'mikrofon
po du me fol edhe pse zor e kom
po du qa po du po du mi bo vet
me fol per jeten tem besom se kom leht

Vers2
Fjalen e par po ta thom amo dyten mbaje nmen
se po du met kallxu ku e kom qellimin tem
deri ku du me arrit ose qka kom me bo
krejt kto pergjigje i kuptoni edhe vet me koh (se)

kerkush ska lind perfect veq talentin e ka nzemer
ket sen sdu me bo per fam ose me bo ma shum emer
veq e kom met kallxu qka po sillet nkry tem
kqyr mos rri me gjithkon em thojke baba jem

tash pe vrej e ka pas mir amo un si besojsha
me fjal e tina une gjith hajgare bojsha
e tash po mbjen nermend se ma mir ma kish qit
me fol per jeten tem mdoket krejt e keni prit

kajher duhna mu shpre edhe pse zor e kom
se te doket leht me ngu un me shkru leht se kom
krejt kto fjal se i thash e kan ni kuptim
lexo krejt fillimit nfund e prej fundit n'fillim

Reff:2x
Reff:2x
Po du mu shpreh n flet prej fletes n'mikrofon
po du me fol edhe pse zor e kom
po du qa po du po du mi bo vet
me fol per jeten tem besom se kom leht


Ky tekst u dërgua nga  Rap4LifeKing-B.One
Publikimi: 31/12/2011


King-B.One - Po Du Mu Shpreh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Du Mu Shpreh".
3. Video është e këngës "Po Du Mu Shpreh", por nuk këndohet nga King-B.One.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga King-B.One:


Komente 0