Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

King Gold

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  • Kukës 
BIOGRAFIA: King Gold është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Dhjetor 2017, King Gold merr pjesë në Shkodra Fest 3 me këngën "Bitch I Rond", në bashkëpunim me Ard. Më datë 22 Tetor 2018, King Gold publikon videoklipin "PAPGANG". Më datë 15 Dhjetor 2018, King Gold & Yona publikojnë videoklipin "Bussiness". Më datë 14 Gusht 2019, King Gold publikon videoklipin "Tango"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Lugatti

JMC

Princi Rebel (Ani)

Don E-C

Noka

Lani (Street Thugs)

Naic

Acarusi

Scandali

Mc Kristi

Tags: King Gold, Kinggold


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet