Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

King Gold & Yona - Bussiness  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

15/12/2018

2018-12-15T13:57:43+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bussiness" kënduar nga King Gold & Yona.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga King Gold:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet