Më mbaj mend (për 1 muaj)

King Ku$ha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  122
 • Emri i Vërtetë:
 • Kushtrim Behluli
 • Vendlindja:
 • Gjilan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: King Ku$ha është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Kushtrim Behluli, lindur me 29 Korrik 1994 në Gjilan, përndryshe i njohur me emrin King Ku$ha është një repper dhe tekst shkrues shqiptar. Kushtrim Behluli kreu shkollen fillore në SH.F " Abaz Ajeti " në Gjilan, dhe më pas ai e vazhdojë shkollen e mesme në SH.M.E " Marin Barleti " në vendlindjen e tij, të cilën edhe e kreu. Studimet e nivelit të lartë i filloi në vitin 2013 dhe i kreu në Universitetin Publik të Gjilanit " Kadri Zeka ", ku d...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mr.Don

Bushtra

Great

Labbi

Blacknight

1ky

Mad Boy

Uragani

G-Fresh

Rexha-G

Tags: King Ku$Ha, King Kusha, Kushtrim Behluli


Komente mbi këtë artist