Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

King Link

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Spartak Hasandoci
King Link është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Banda Butuesi

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Kino

Dora

Bess (Familia Ideale)

Ralien

Albo 06

Fida

Underground Mc

Floriant Salihu (Flow)

I Panjohuri


Tags: King Link, Spartak Hasandoci

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet