Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
King Records

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: King Records është një grup artistësh i njohur. Grupi KING RECORDS u formua qe nga viti 2000 në Ferizaj nga Xhevat Sojeva tash më i njohur si Da.kiLLa. Mirëpo duke pasur parasysh se grupi si grup duhej zgjeruar dhe duke marrë parasysh miqsinë afersinë me talentin pos tjerash dëshiren e flakt që kishin si të ri për bërë RAP në grup u bashkangjitën edhe Maksi Pim-v dhe 2-Rim në vitin 2003 ku filluam me një më të madhe duke përparuar në këtë drejtim, ku tash me posedojm edhe studion tone po me ke...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Maad Linkz

Seleksioni 039

Hithat

Diadema

Bam

Aragona Band

Machiato Band

Mak (Haki Misini)

Rock Gjinis

Future Steps

Tags: King Records


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet