Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kingi - Qitmi 8on (Feat. Astro Mc)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

(AstroMc)
Sa her un dal n'qytet
i marr un shokt te ton
femnat ja bojn njona tjetres
a e pe astron
aj djali qe po knon
aj qe po del ntv
ja kan morr inati se u bo VIP
nime qashtu oo.......
un se di pse
pse krejt mkan morr inati
po prap nuk e di pse
ndoshta jom HIGH
valla qetu skom faj
munesh dhe ti me ardh
nese U CAN FLY

Ti sdi me fluturu
e krah krah nuk ki
kshtu qe mu kurr njet
ti nuk ke mem mrri...

Ref.2x:
jan bo ooo Kingi me astron
kallxom o ooo qe mun i rrxon
jan bo oo Kingi me astrooooooon

(KinGi):
Sh.KinG astroo tash rri edhe ngo o
boll je munu prej sodit mos u muno
eii sun e bon ma mir
eii sun e bon ma fort
eii sun e bon si une
une gjithmon e boi ma hot
ket ***nane moti e kom nis e skom me lan
une nuk jam djal i shpis
po njo asi qe vishet gjon
hajde qitmi te ton
ta kqyrum kush kan e rrxon
kush osh number One
vet koha po tkallxon
qishtu jam e qishtu di
qysh e boj je tu e ni
thuj qa dush sta rras kerkush
mos hin ngrusht me mu babush
my Baby Love mee
nese do me pas dashni
nese nuk e don ti
plz rakin mos naj thi
skena koh mu morr me ty
skena koh mu marr me ju
qe ki najsen thuma nftyr
mos meno kungja
mem gju mos u gut djal i mir
mos e ban punen ma t'shtir
kam ka tfoli veq per tmir
qysh flet baba me ni bir..

Ref.2x:
jan bo ooo Kingi me astron
kallxom o ooo qe mun i rrxon
jan bo oo Kingi me astrooooooon


Ky tekst u dërgua nga  4rlindKingi
Featuring: Astro
Publikimi: 10/10/2011


Kingi - Qitmi 8on
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qitmi 8on".
3. Video është e këngës "Qitmi 8on", por nuk këndohet nga Kingi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0