Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

King Kriss

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  14
 • Emri i Vërtetë:
 • Krisi Bilaj
 • Vendlindja:
 • Spart 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: King Kriss është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri I tij I artit eshte Chriss emri tij nk eshte rastesor por I nderthurur emri I vertet eshte "Krisi Bilaj. Ai eshte nje rreper mjaft I perfolur dhe I talentuar ne show-bizyn Shqiptar.Edhe Pse ende I ri karriera e chriss premton shume. Chriss e ka nisur muziken fare I Vogel qysh ne vitin 2008 duke qen pjesmarres ne kompeticione Te ndryshme t medha artistike. Ne vitin 2009 chriss debutoj ne pallatin e kultures duke fituar zemren e publikut. Gjat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ralddi

Gyçe

Lilnigga

Ibro

Nolle

Mc Qlira

Faton Morina

Mc Kristi

Dr.Ree

Bad Sight

Tags: King Kriss, Kingkriss, Krisi Bilaj, Chriss


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet