A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2
  • Vendlindja:
  •  
  • Jetojnë dhe veprojnë në :
  • Sh.B.A. 
BIOGRAFIA: Kiss është një grup këngëtarësh i huaj shumë i njohur. Kiss (more often styled as KISS) is an American hard rock band formed in New York City in January 1973 by Paul Stanley and Gene Simmons. Well known for its members' face paint and stage outfits, the group rose to prominence in the mid to late 1970s with their elaborate live performances, which featured fire breathing, blood spitting, smoking guitars, shooting rockets, levitating drum kits and pyrotechnics. Before arriving at their current lineup,...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Bon Jovi

Green Day

Incubus

Superchick

Backstreet Boys

Bon Iver

Maroon 5

Fray

Evanescence

Aventura


Tags: Kiss

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019