Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Kiss - I Want You

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Want You".
3. Video është e këngës "I Want You", por nuk këndohet nga Kiss.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kiss - I Want You  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00In the morning I raise my head
And I'm thinkin' of days gone by
And the thing I want out of life is
I want you (I want you)
I want you (I want you)
You can run, you can hide
But you never get away
You can lie and deny
But you know you're gonna pay
Never loved, never thought you could
Treat you right, girl, you know I would
You can fight but tonight
There's nothin' you can do

I want you (I want you)
Baby, baby, babe, I want you (I want you)

You can walk in a haze
You can travel till you die
You can live in a dream
And your life will pass you by
Every day that you hesitate
You're never changin' the hands of fate
You can fight but tonight
There's nothing you can do

I want you (I want you)
Baby, baby, babe I want you (I want you)

In the morning I raise my head
And I'm thinkin' of days gone by
And the thing I want out of life is

I want you (I want you)
Baby, baby, babe I want you (I want you)
Baby, baby, babe I want you (I want you)
Baby, baby, babe I want you (I want you)
I want you (I want you)
I want you (I want you)
I want you (I want you)
I want you (I want you)
Ah (I want you) (I want you)


Më Shumë Këngë Nga Kiss:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet