A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kjara Pepushaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Kjara Pepushaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 15 Korrik 2019, Kjara Pepushaj publikon videoklipin "Djep Kreshnikesh"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anila Kodra

Klaudia Celaj

Emanuela Neçaj

Domenika Roci

Leonilda Brozi

Florina Gjoka

Lisa Bujaj

Elvira Fjerza

Govi Reka

Vera Qarku (Toska)


Tags: Kjara Pepushaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019