Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klaensa

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Klaensa Kameri
 • Vendlindja:
 • Londer 
 • Mosha:
 • 18 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Klaensa është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 29 Nëntor 2017, Klaensa publikon videoklipin "Me Mbaj". Muzika e këngës u punua nga Kledi Bahiti, teksti u shkrua nga Filloreta Raçi (Fifi). Videoklipi u prodhua nga Max Production....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Twitter

Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brikey

Biondina Latifi

Enna

Eli Qorri

Onika

Aida Gashi

Keisi

Rigersa Zefi

Vivian Kokeri

Verona Berisha

Tags: Klaensa, Klaensa Kameri


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet