Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  177
 • Vendlindja:
 •  
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 32 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Klajdi Haruni është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Qershor 2011, Klajdi Haruni merr pjesë në Top Fest 8 me këngën "Te Gjithe Sot Po Duan". Karriera e tij si kengetar do te fillonte pikerisht nga ky festival dhe me kete kenge te Flori Mumajesit. Në Maj 2012, Klajdi Haruni merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Mamica". Më datë 23 Tetor 2014, Klajdi Haruni & Flori publikojnë videoklipin "Lutem Une Sot". Videoklipi u prodhua nga Pro Video. Më datë 5 Nëntor 2014, Klajdi Haruni publikon video...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i labelit

Threedots

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Kanali

Youtube

Komente

5 🔥  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (9)

11
7
13
10
14
9
6
14
1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Klejvis Saliaj

Luiz Ejlli

Silver Metka

Mateus Frroku

Erik Lloshi

Kelly

Joni Aliraj

Kristo Thano

Ergys Shahu

Adriano Rama

Tags: Klajdi Haruni, Klajdi, Klajdi Harruni


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet