Më mbaj mend (për 1 muaj)


Klajdi Haruni - Beqar

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Beqar".
3. Video është e këngës "Beqar", por nuk këndohet nga Klajdi Haruni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Klajdi Haruni - Beqar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  28

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Komente

3 🔥

31/12/2013

2013-12-31T14:14:57+00:00qef,qef,qef(hopa)
qu be me te le (e hajde)
nat,dit,nat s'do na njohin grat
shpi,pun,shpi jeta na u nxi
ora 7 nuk shtrihem ne krevat
na iken e e edhe dritat
dhe une laj thithat

Ref:
ora 12 kaloj,kaloj
njeri tjetrin sot dota shpetojm
problem ne s'kena beqar ne jena
dhe te martuar ne s' ndryshojm (o qen)

sa,sa,sa (hopa)
sa jetojm ne sa
pse,pse,pse,pse jetojm ne pse

ne,ne,ne vdesim pak per qef
je,je,je,njesoj si un ti je
nje rast nga ti po prisja
u ndezen dritat

Ref: 2x
ora 12 kaloj,kaloj
njeri-tjetrin ne do ta shpetojm
problem ne s' kena beqar ne jena
dhe te martuar ne s' nryshojm (o qen)


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet