Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Klajdi Haruni - Misteret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Komente

1 🔥

05/11/2014

2014-11-05T07:00:07+00:00

Muzika & Teksti:

Flori Mumajesi
Ajo mendonte se bente jete te cmendur
Dhe nuk e dinte se i cmenduri jam une
Do ta mesonte ajo nje dite do ta mesonte
Se me ujin dhe me zjarin s'luhet kurre

REF:(2X)
Misteret sjane per mua ndoshta ti se di
Njeriun e gabuar shpirt zgjodhe ti
Ste besoja kur me shihje ti me ato sy te shkruar
I kam lexuar...

Ajo genjnte qe kur zgjohej ne mengjes po genjente ajo
Se jepja veten asnjehere perpara saj
Do ta mesonte ajo nje dite do ta mesonte
Se nuk mjafton nje femer sot vetem te qaje

REF:(2X)
Misteret sjane per mua ndoshta ti se di
Njeriun e gabuar shpirt zgjodhe ti
Ste besoja kur me shihje ti me ato sy te shkruar
I kam lexuar...


Ky tekst u dërgua nga Yllka R.
Më Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet