Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Haruni - Obobo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2015

Komente

Asnjë Koment

26/12/2015

2015-12-26T18:05:52+00:00u merzita duke dal, u merzita tu mos dal
u merzita duke pire,u merzita tu mos pi
uuu merzita pa shpirtin tim binjak
nuk dorzohem do ta kerkoj dhe pak
( kuuurr s'ke per ta gjete)

ref 2X:
o bobo o bobo shpirtin ku ta gjeje
o bobo o bobo asanej as knej
o bobo o bobo pse vuaj vete une
( leri llafet lali se ke mbete me shkum).

u merzita duke gjujte,u merzita tu mos gjujte
u merzita duke dashte,u merzita tu mos dashte
uuu merzita pa shpirtin tim binjak
nuk dorzohem do ta kerkoj dhe pak
( kuuurr s'ke per ta gjete).

ref 2X:
o bobo o bobo shpirtin ku ta gjeje
o bobo o bobo asanej as knej
o bobo o bobo pse vuaj vete une
( leri llafet lali se ke mbete me shkum).

o bobo hajdeeee o bobo opaaaa
o bobo hajdeeee shpirtin ku ta gjeje
o bobo o bobo as anej as knejj
o bobo o bobo o bobo
pse vuaj vetem une o bobo o bobo
( leri llafet lali se ke mbete me shkum).


Ky tekst u dërgua nga Dona11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Klajdi Haruni:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet