A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klajdi Musabelliu

Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  10
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klajdi Musabelliu is a popular singer and songwriter of Pop music. Në vitin 2002, Klajdi Musabelliu ishte finalist në Ethet E Së Premtes 1. Në Janar 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Mikrofoni I Artë 2003 me këngën "Flutura Ne Endrren Time". Në Nëntor 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "Deluzion". Në Dhjetor 2003, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Festivali i 42-të në RTSH me këngën "Nje Shprese Per Jeten Time". Në Maj 2004, Klajdi Musabelliu merr pjesë në Top Fest 1...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Ethet E Së Premtes

(Finalist)

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Talismani Pluhurosur (2004)


» Add A Song »

Puthja e Pare
Hala
Nje Shprese Per Jeten Time

As Songwriter

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

Dilan Reka

Klinti Çollaku

Klejvis Saliaj

Luiz Ejlli

Erjon Beci

Silver Metka

Stiv Boka

Gerard Merdani

Xhevi

Deklan


Tags: Klajdi Musabelliu, Klaidi Musabelliu, Klajdi Musabeliu, Klajdi Mustabelliu, Klajdi Musabelli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019