Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klajdi Musabelliu - I Need To Know Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


They say around the way you've asked for me
there's even talk about you wantin' me
I must admit that's what I wanna hear
But thas jus' talk until you take me there, oh
If it's true don't leave me all alone out here
Wonderin' if you're ever gonna take me there
Tell Me What you're feelin' cuz I need to Know
Girl you gotta let me know which way to go
Cuz I Need to Know
I need to know
Tell Me Babygirl cuz I need to know
I need to know
I need to know
Tell me Babygirl cuz I need to know
My every thought is of this bein' true
It's gettin' harder not to think of you
Girl I'm exactly where I wanna be
The only things I need you here with me, ohNuk kemi video për këtë këngë.
Klajdi Musabelliu - I Need To Know
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Need To Know".
3. Video është e këngës "I Need To Know", por nuk këndohet nga Klajdi Musabelliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klajdi Musabelliu:


Komente 0