A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klani Shqiptar

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  14
BIOGRAFIA: Klani Shqiptar është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Klani Shqiptar jane Zek Blakaj dhe Albert Zekaj. Grupi nga Peja me dy pjestaret e tij Eki dhe Beti, u themelua ne vitin 2003. Repit ja filluan ne moshen 16 vjeqare dhe ne 2003 e realizuan kengen e par e cila arriti suksese te medha ne estraden shqiptare. Ata themeluan edhe Lejbelin e tyre mjaft te perfolur "KANUNI RECORD", ku perpos Klanit shqiptar ne te benin pjese edhe disa reper te njohur nga qyteti i Pejes si Cod Man, Tmerri, MEga Mc, N-G, A....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i grupit

Eki

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »

Motrës Tonde
Tripi Jone
Jetoj Per Ty
Tona Ligjet
Besa Bese (Dedikim Kb Besa)
Hajde Krejt
Makalanat
Na
Autokton Jom
03


Artistë Të Ngjashëm:

Misterioz

A.D.X

Kamikaza-T

Rikthimi

ETB 57

Abstract

Master Bass

E'7

G-Gold Army

2 Perqind


Tags: Klani Shqiptar, Zek Blakaj, Albert Zekaj, Klani Shqiptar Eki, Eki, Beti

Krijo Një Kartolinë




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019