Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klara Doçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Klara Doçi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Klara ka mbaruar liceun artistik për kitarë, ndërsa tani është studente e vitit të parë në Universitetin e Arteve. Në Shtator 2019, Klara Doçi merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Bashke". Aho prek për herë të parë skenën e festivalit “Kënga Magjike”, në kategorinë “New Artist”, ndonëse ka qenë pjesë e disa festivaleve muzikore në Shqipëri edhe jashtë....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Rigersa Zefi

Brikey

Eli Qorri

Arselinda Sheqeri

Ardita Begu

Keisi

Valëza Zogaj

Onika

Dorisa Pacolli

Keisi Medini

Tags: Klara Doçi, Klara Doci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet