Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klarisa Filipi - Kush Niset Me Ba Sevda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Kom shtepine me rrasa
me jep uj se plasa moj 4x
Jarina jarinaneine
gushen me te lira 2x
kombet me skarpina 2x
kam shtepine e vogel moj 4x
skam ku i sillem rrotull moj 4x

jarina moj jarinaneine
gushen me te lira moj
kombet me skerpina
jarina jarina nine
gushen me te lira moj
kombet me skerpina 2x


Ky tekst u dërgua nga gangsta girl

Klarisa Filipi - Kush Niset Me Ba Sevda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Niset Me Ba Sevda".
3. Video është e këngës "Kush Niset Me Ba Sevda", por nuk këndohet nga Klarisa Filipi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klarisa Filipi:


Komente 0