Klarisa Filipi
Klarisa Filipi

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Klarisa Filipi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 25 Nëntor 2012, Vasil Shporaj & Klarisa Filipi publikojnë videoklipin "Sonte Eshte Moj Nata Jote". Më datë 18 Shkurt 2014, Klarisa Filipi publikon videoklipin "Pa Ty". Në Dhjetor 2014, Klarisa Filipi merr pjesë në Shkodra Fest 1 me këngën "Pa Destinacion". Në Maj 2015, Klarisa Filipi merr pjesë në Top Fest 12 me këngën "Se Besoja"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0