A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Klarita Shuli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Durrës 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Klarita Shuli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 6 Prill 2018, Klarita Shuli & Sami Kallmi publikojnë videoklipin "Arome Myzeqeje". Muzika e këngës u punua nga Sami Kallmi & Rino Boci, teksti u shkrua nga Sami Kallmi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Rino Boci....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dori Hibroj

Neta Doko

Mirela Ibrahimi

Elona Cenaj

Irma Marku

Rajmonda Ademi

Valbona Rushitaj

Xheni Bekolli

Sidorela Zeqaj

Ertea Veis


Tags: Klarita Shuli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019