Më mbaj mend (për 1 muaj)


Klaudia Thartori

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Klaudia Thartori është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Ajo studion kanto në një shkollë private prej dy vitesh. Ajo ka pasion modën dhe shpreson që në të ardhmen të bëhet një stiliste ose nje arkitekte e famshme. Këtë profesion sigurisht përkrah ëndrrës së saj për t’u bërë një këngëtare profesioniste. Kënga për Klaudian është një mënyre të shprehuri dhe ‘The Voice Kids’ fillimi i duhur për një të ardhme në muzikë. Në Shtator 2017, Klaudia Thartori & Eliza Thartori marrin pjesë në JESC 2017 me këng...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ëmbla Elezi

Natalia Tigani

Alisia Bajrami

Uendi Goga

Kejsi Tare

Anjeza Sejdia

Nisea Panxhi

Xhemi Leka

Kleansa Susaj

Sidorela Hasa

Tags: Klaudia Thartori


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet