Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Klea Cutra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  • Dibër E Madhe 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Maqedoni 
  • Mosha:
  • 16 Vjeç
BIOGRAFIA: Klea Cutra është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është një talent i trashëguar në familjen e saj. Babai i saj është një kitarrist profesionist, po ashtu dhe daja është një kompozitor i njohur. Që prej moshës 11 vjeç ajo ka luajtur në piano, ndërsa prej një viti luan dhe në kitarë dhe ka qenë gjithashtu pjesë e disa aktiviteteve muzikore. Flet mirë turqisht, anglisht dhe luan basketboll e futboll. Klea ëndërron të bëhet këngëtare dhe aktore. Në vitin 2013, Klea Cutra merr pjesë në Gjen...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Gjeniu I Vogel

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Jonila Demiri

Lina Demiri

Enea Jakupi

Erblina Bejta

Sara Mulliqi

Eanda Nishevci

Eda Maliqi

Aurora Balaj

Blerona Hajdini

Kanina Pllana

Tags: Klea Cutra, Klea Chutra


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet