Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea Huta

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  433
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 27 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Klea Huta është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Fillesat e Kleas kane qene pikerisht tek qendra artistike 'Sirea Film' me grupin 'Kripemjaltezat'. Duke zhvilluar shfaqje muzikore ose ndryshe 'Musical" jo vetem ne sallen e Akademise se Arteve dhe Teatrit te Operas dhe Baletit por ne mbare Shqiperine duke i dhuruar show dhe emocione shume prinderve e femijeve me elokuencen, talentin dhe sharmin qe i karakterizonte si grup.Me pas ajo u spikat si e talentuar ne fushen e muzikes dhe jo vetem. Perfo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E dashura e

Elgit Dodës

Instagrami

Zyrtar

Komente

10 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (5)

15
10
18
17
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ronela Hajati

Elhaida Dani

Samanta Karavella

Kejsi Tola

Greta Koçi

Xhensila Myrtezaj

Eni Koçi

Enca

Era Istrefi

Argjentina Ramosaj

Tags: Klea Huta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet