Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Klea Kasemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
BIOGRAFIA: Klea Kasemi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në vitin 2016, Klea Kasemi merr pjesë në The Voice Of Albania 5. Në vitin 2017, Klea Kasemi merr pjesë në The Voice of Albania 6. Në Qershor 2019, Klea Kasemi merr pjesë në Zambaku I Prizrenit 2019 me këngën "Vallëzim Lamtumire". Në Shtator 2019, Klea Kasemi merr pjesë në Kënga Magjike 2019 me këngën "Endacake Zemre". Më datë 14 Shkurt 2020, Klea Kasemi publikon videoklipin "Vallëzim Lamtumire". Me këtë këngë, Klea Kasemi merr pjesë n...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erika Bitanji

Deborah Dollapi

Megi Demiri

Nilsa Hysi

Elma

Brikey

Eli Qorri

Valëza Zogaj

Alba Ymerhalili

Keisi

Tags: Klea Kasemi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet