Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klea Kasemi - Endacake Zemre Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Une dhe ti ne kerkim
Endacake per dashurine
Rruges puqemi cdo mengjes
Syte i ul, te flasesh pres

Te pres,derisa te zgjas
Edhe pse zemra po me plas
Po kerkoja nje si ty
Endacake ne te dy

Une endacakja aaa
Po kerkoj zemren
qe rremben vetem nje shpirt
Jam une buzmjalta aaa
Puthjen e pare e dua
ne kte nate me drite

Ti endesh po kerkon
Fytyren time po e don
Te takohemi keto mengjes
Buzet prek te flasesh pres

Te pres,derisa te zgjas
Edhe pse zemra po me plas
Po kerkoja nje si ty
Endacake ne te dy
Klea Kasemi
Publikimi: 01/09/2019
Festivali: Kënga Magjike 2019
Teksti: Klea Kasemi


Klea Kasemi - Endacake Zemre
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Endacake Zemre".
3. Video është e këngës "Endacake Zemre", por nuk këndohet nga Klea Kasemi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klea Kasemi:


Komente 0