Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kleansa Susaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  35
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 13 Vjeç
BIOGRAFIA: Kleansa Susaj është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Muzika është një talent i trashëguar në familjen e saj. Ajo ka filluar të merret me muzikë që në klasë të parë, ku është angazhuar në disa aktivitete si këngëtare. Ka fituar çmime të ndryshme. Këngëtarët e saj të preferuar janë Alban Skënderaj, Celine Dion dhe Jessie J. Përpos pasionit të madh për muzikën, Kleansës i pëlqen dhe aktrimi e piktura. Kleansa eshte vleresuar me çmimin e pare ne Festivalin e Zerave Te Rinj Te Tiranes ne vitin 2016. ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Erma Mici

Patris Kacuri

Kristel Qarri

Einxher Qose

Petrina

Natalia Tigani

Alisia Bajrami

Klaudia Thartori

Mei Dallashi

Sidorela Hasa

Tags: Kleansa Susaj, Kleanca Susaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet