Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Klea - Fal Dashni  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

17/06/2019

2019-06-17T17:00:03+00:00Jam e lumtur kur ju shoh
Per ju zemra m'kendon
Jam zeri me i embel i te ardhmes tone

Ngri duart lart nese me ndjen kur une kendoj per ty
Une fal dashni adrenalin edhe pse jam femije (x2)

O flak flak flaaaaka le ti dal sonte sdo pushoj
Per dashuri o miq te mi qjithe jeten do kendoj (x2)

E vogel jaaaaaaam muziken shum e du
E meritoooj te jem dashni per ju

Hajde sonte krejt me mua sonte
Te gjith bashk te gjith bashk kenga na bashkon
Hajde sonte krejt me mua sonte
Te kercej te kercej kush do me degjon

Ngri duart lart nese me ndjen
Kur une kendoj per ty
Un fal dashni adrenalin edhe pse jam femije

O flak flak flaaaka le ti dal
Sonte sdo pushoj per dashuri o miq te mi
Gjithe jeten to kendoj
O flak flak flaaaka le ti dal sonte
Sdo pushoj per dashuri o miq te mi
Gjithe jeten do kendoj

O flak flak flaaka le ti dal
Sonte sdo pushoj per dashuri o miq te mii
Gjithe jeten do kendoj (x2)


Ky tekst u dërgua nga Bruna Pr.
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet