Klement Tinaj
Klement Tinaj

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


  • Vendlindja:
  • New York U.S.A.
  • Jeton dhe vepron në :
  • U.S.A. U.S.A.
  • Ditëlindja:
  • 26 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♓ Peshqit

Biografia

BIOGRAFIA: Klement Tinaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Më datë 27 Shkurt 2020, Klement Tinaj publikon videoklipin "Vajze Malsore". Më datë 18 Prill 2020, Klement Tinaj publikon videoklipin "Shqipet Me Dy Krena", në bashkëpunim me Luigj Tinaj. Më datë 1 Korrik 2020, Klement Tinaj publikon videoklipin "Nana E Mergimtarit". Më datë 12 Shkurt 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Her Zeshkanja, Her Bjondina". Më datë 3 Prill 2021, Klement Tinaj publikon videoklipin "Per Shen Valentin". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0