Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klement Tinaj - Her Zeshkanja, Her Bjondina Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

2x
Zeshkane, Zeshkane
Sa te du moj shejtane
Brenda n’zemren time
E m’mbaj zemren tane

Re: 2x
Kam ra ne hall
Ne hall kam ra
Nuk din zemra per ti ndar
Shkojn e vine si kur stina
Her zeshkanja, her bjondina

2x
Bjondinen, bjondinen
E kam shume klasike
Trupin elegante,
dhe shum simpatike

Re: 2x
Kam ra ne hall
Ne hall kam ra
Nuk din zemra per ti ndar
Shkojn e vine si kur stina
Her zeshkanja, her bjondina


Ky tekst u dërgua nga Viki

Klement Tinaj - Her Zeshkanja, Her Bjondina
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Her Zeshkanja, Her Bjondina".
3. Video është e këngës "Her Zeshkanja, Her Bjondina", por nuk këndohet nga Klement Tinaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klement Tinaj:


Komente 0