Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Klepto

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  292
  • Emri i Vërtetë:
  • Besian Mjeku
BIOGRAFIA: Klepto është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Klepto a.K.a Special K, emri i vertet esht Besian Mjeku. Dhe ben pjes ne grupin T.B.A Më datë 12 Qershor 2011, Klepto publikon videoklipin "Hardy Bronx". Në Qershor 2013, Klepto merr pjesë në SVFM 2013 me këngën "Klepto In This Bitch". Më datë 20 Korrik 2013, Klepto publikon videoklipin "Eki". Më datë 18 Mars 2014, Klepto publikon videoklipin "Ca Ki Qef", në bashkëpunim me NRG Band. Muzika e këngës u punua nga Kico N Torch, teksti u s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

22 🔥🔥

Anëtar i labelit

T.B.A.

Anëtar i grupit

Orginallat

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ummet

Gjyks

Agon Nimani

Kacho

Lil Ami

Legjenda

Oran G

Danny Boy

Bigg V

Xhema Aka Jemayli


Tags: Klepto, Special K, Besian Mjeku

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet