Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Anybody Get It (Freestyle) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Singullar:
ayo Singullari ktu shoutout to ma man DJ NOVEMBER
and if u hate him suck dick n ride out !!!

Klepto :

Anybody get it? we dont know nobody!
even if ...... was walkin with the shawty
shots to ur bodylike .........
no one knows who dit it (dit it did it) /2x

we never hold nobody hey New York city
dont stop get it get it til' I get the milli
LA to Chicago BX to Philly with ma ......
so dont call me cuz im busy (busy busy busy busy)

Dont bullshitty thats will gets u killy
for really ma nigga(busy) go to hell /2x


Ky tekst u dërgua nga  dafuckerKlepto
Publikimi: 10/05/2012


Klepto - Anybody Get It (Freestyle)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anybody Get It (Freestyle)".
3. Video është e këngës "Anybody Get It (Freestyle)", por nuk këndohet nga Klepto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klepto:


Komente 0