Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klepto - Diss 4 All Bitchez Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Klepto
..................................................
Ngoni ktu o pleshta ti qi ato flesha
Mi kan bo do tesha keshe na n'top festa
Mi kan hek do vetlla keshe na scarfejsa (SCARFACE)
Jo qe besa po qe besa mule tash publika
I paska gjujt e i paska gjujt ngoni ju llavesha
Keshe miljonera pom shtini me kesh a
Skom nevoj skom nevoj kom pervoj me ta cky at goj
Kejt e din kejt e pan skom nevoj per fam
..................................................


Ky tekst u dërgua nga  GazmendKlepto
Publikimi: 07/10/2012


Klepto - Diss 4 All Bitchez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diss 4 All Bitchez".
3. Video është e këngës "Diss 4 All Bitchez", por nuk këndohet nga Klepto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Klepto:


Komente 0